Takdir teşekkür hesaplama


İdealist bir öğrenci sınıfının, okulunun en başarısı olarak takdir, teşekkür ve iftihar belgesi almak ister. Bu her öğrencinin hayalidir. Aslınad ailelerinde en büyük hedefleri arasında yer alır. Eğitim sistemimizden kaynaklanan problemler sebebiyle öğırenciyi sırf bu belgeleri alınca başarılı sanmak oldukça büyük bir yanlıştır. Çağımızın en zeki adamlarından Einstein in okulun bir döneminde başarısız olduğunu unutmamanız gerekir.

 

Asıl konumuz olan takdir ve teşekkür nasıl hesaplanır konusuna dönelim. Bu sayfamızda ortaokul, lise , imam hatip okullarının tüm sınıfları için takdir , teşekkür belgesi alıp almadığınızı hızlı ve kolay bir şekilde hesaplayabilirsiniz. 

 

Takdir teşekkür nasıl hesaplanır ?

  • Hiç bir dersinizin zayıf olmaması
  • Baraj derslerinden 45 den aşağı notunuz olmaması
  • Notların ortalamasının teşekkür için 70 olması
  • Takdir almak için notların ortalamasının 85 ve üzeri olması gerekiyor.

2016 yılı için eğitim öğretim hayatınızın başarılı şekilde geçmesinizi dileriz. Umarız tüm öğrencilerimiz derslerinden başarılı olur ve en iyi belgeleri hak eder. Tabi ki eğitimin yanında öğretimin de çok önemli olduğunu unutmayalım. Bir insanın iftihar belgesi almış olması her şeyin tamam olduğu anlamına gelmeyebilir. Vatan, millet ve din bilincinin de aşılanması gerekir.

 

İlköğretim , ortaöğretim takdir teşekkür heseplama

İmam hatipler için taktir teşekkür hesaplama

Liseler için takdir teşekkür hesaplama

      Konu ile İlgili Benzer Aramalar