Anahtar kelime öneri aracı

Kelime Giriniz
Dil Seçiniz

Anahtar kelime nedir ?

Seo çalışması sıraında yazılan yazılar ve içeriklerde belirli bir oranda kullanılması gereken yazınızı en kısa tanımlayan kelime yada kelime öbeğidir. Bir seo çalışmasında olmazsa olmaz kriterlerden biridir. Bu yüzden anahtar kelime seçimine karar vermek son derece önemlidir.

Anahtar kelime nasıl bulunur ?

Doğru anahtar kelimeleri oluşturarak ve tespit ederek bu kelimeler üzerinde çalışmak sizi başarıya götürecektir. Yeni açılan bir internet sitesinde rekabeti yüksek, aranma hacmi düşük kelimeleri tercih etmek örneğin çok yanlış bir tercih olacaktır. Bunun yerine uzun kuyruklu kelimeler denilen aranma hacmi düşük yada orta fakat rekabeti düşük kelimeleri tercih etmek son derece mantıklı olacaktır.

Anahtar kelime öneri aracı ne işe yarar ?

Goole veritabanından girdiğiniz bir kelime ile ilgili aranan diğer kelimeleri size listeler. Böylece semantik seo mantığına uygun olarak o arama sorgularını yazılar içinde kullanabilirsiniz. AYnı kelime tekrarından bu yüzden kurtulmuş olursunuz. Ve yine diğer arama sorgularını da içeren bir makale yazdığınızdan bir çok kelimede başarı elde etme şansınız yüksektir. Anahtar kelime öneri aracımız tamamen  Türkçe olup kolay bir kullanıma sahiptir. Bu anahtar kelime öneri ve planlaması aracımız gogle keyword planner ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Şimdilik aranma hacimleri ile ilgili analizleri çekemiyoruz. En kısa sürede o sorunu da halletmeyi düşünüyoruz.

Bu seo aracını sürekli olarak geliştirmeyi ve güncellemeyi düşünüyoruz. Gördüğünüz hataları hata bildir butonundan bizlere gönderebiliri. Değişik seo araçları önerilerinizi bize iletişim sayfamızdan bildirmenizi rica ederiz.

 

Anahtar kelime kullanımında dikkat edilmesi gerekenler

  • Asla aşırı anahtar kelime kullanarak spam yapmayın
  • Başlık, Açıklama ve Url uyumunda ve sorgunun bu meta kodlarnıda geçmesini sağlayın.
  • Sitenizde meta keyword satırını kaldırın
Konu ile İlgili Benzer Aramalar
  • anahtar kelime bulucu
  • seo araçları