Hakkımızda

Hesapliyo.com 3 kafadar internet girişmcisi tarafından hazırlanarak yayına girmiştir. Bu siteyi yaparken temel amacımız insanların gereksinim duyduğu bir çok hesaplama aracını bir çatı altında barındırmak olmuştur.

 

İnşallah kısa bir süre içerisinde sizlerin beğenisi ile iyi yerlere geleceğine inanıyoruz. Ziyaretçi etkileşimi ve geri dönüşümünü temel amaç edindik. Geri dönüşleriniz, yorumlarınız ve fikirleriniz bize güç verecektir. Kullanığınız araçlarda gördüğünüz aksaklıkları , eksiklikleri bize bildirirseniz çok memnun oluruz. Ayrıca ben bu sitede şu hesaplama aracını 'da görmek isterim dediğiniz ve bize bildirdiğiniz tüm talepleri en kısa süre içerisinde gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Temel amacımız insanımızın fayda bulacağı bir internet sitesi üretmek olduğundan sizleri çok önemsiyoruz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Ekibimiz : 

Tasarımcımız Veysel Aparı : Html ve CSS 'i yemiş içmiş yutmuş en sonunda kendi projesini yapmaya karar vermiş kişi. Asp.Net, C#, Mssql de uzman, Bir çok devlet kurumunun internet sitesini tasarlayıp kodlamıştır.

 

Yazılımcımız Faruk Karaman : C# ı rüyasında bile yazan adam. Hesaplama modüllerimizi de bazen banyoda, bazen kahve içerken yazıyor. Kendisi en zayıf üyemizdir(Kilo olarak).

 

Seo Uzmanı ve Proje sorumlumuz  Celil Can : On beş yılı geçkin süredir seo, web tasarım ve internet girişimciliği konusunda sürekli kafa ütüleyen kişidir. Biz ona patron diye hitap ediyoruz.