Güvenli şifre oluşturma aracı

Rakam :
Harf :
Karakter :
Kaç Karakter :

Güvenli şifre nedir ?

Hacker ve lamerlar tarafından tespit edilmesi mümkün olmayan kolay tahmin edilemeyen Harf, Rakam ve Karakter kombinasyonunndan oluşan şifreler güvenrlidir. Güvensiz şifreler ise doğum tarihi, çocuğunuzun doğum tarihi, yada 1453 , 1071 gibi kolay tahmin edilebilen şifrelerdir.

 

Kendiniz için güvenli ve güçlü şifre bir seçmez , kullanmazsanız bankamatik, internet şubesi, veya facebook şifreleriniz kolayca başkalarının eline geçebilir.  Aynı şeklide tüm internet hesaplarında güvenli şifre kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Güvenli şifre nasıl oluşturuluk ve örnek güvenli şifre 

Büyük harf, küçük harf, rakam ve karakterlerden oluşan şifreler en güçlü şifrelerdir. Örnek olarak Z1n9d_yq gibi bir şifreyi gösterebiliriz. Zor kırılan güçlü hatta kırılamayan şifreler en az 8 karakterden oluşmalıdır. 

 

Güvenli şifre oluşturucu nasıl çalışır ?

Çok kolay bir kullanıma sahiptir. Aktif olmasını istediğiniz  harf, rakam ve karakter seçimlerinizi yapın. Kaç karakter şifre belirleyeceğinizi seçin ve hesapla deyin hepsi bu kadar. Ürettiğiniz şifreler tamamen size özeldir ve kesinikle hiç bir şeklide kayıt altına alınmamaktadır. Algoritmamız tarafından özel olarak üretilmşitir.

Konu ile İlgili Benzer Aramalar
  • güçlü şifre oluşturma aracı
  • şifremi kimse bulamasın