İş günü sayısını hesaplama

İlk Tarih :
Son Tarih :
Kaç Gün Üzerinden Hesaplanacağını Seçiniz :

İş günü ne demektir ?

İş günü devlet memurları veya işçiler yahutta özel sektörde çalışanlar için çalışılan günler iifade eder. Bu kimi kurumlada veya işyerlerinde haftada beş gün kimilerinde beş buçuk gündür.

 

Kaç gün oldu, kaç ay oldu ?

Sevgilimle tanışalı kaç gün oldu, çocuğum doğalı kaç gün oldu, eşimle evleneli kaç ay oldu, yeni işime başlayalı ne kadar zaman geçti gibi hesaplamaları yapabileceğiniz bu uygulamayı seveceğinizi düşünüyoruz.

İki tarih arasındaki iş günü sayısını hesaplama nasıl yapılır ?

Yapmanız gereken öncelikle hangi tarihler arasını hesaplayacağımızı bize söylemek için ilk tarih ve son tarih bölümlerini doldurmak olacaktır. Sonrasında işyerinizde haftalık kaç gün iş günü çalışılıyorsa o gün sayısını seçip hesapla butonuna basmalısınız. Böylece sizin tarafınızdan girilmiş olan tarihler arasındaki iş günleri hesaplanacaktır. Bu araç tüm kamu personeli ( memur ) , işçi ve özel firmalarda çalışanlara hediyemizdir.

 

2016 yılı dahil olmak üzer geçmişe doğru istediğiniz iki tarih arasıdaki iş günlerini çıkarır ve size verir.

 

NOT: Hafta içine denk gelen resmi tatil günleri hesaplamaya eklenmemiştir. Resmi tatil günlerinden kasıt Yılbaşı 1 Ocak günü 1 gün, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 23 Nisan günü 1 gün, Emek ve Dayanışma Günü, 1 Mayıs günü 1 gün, Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 19 Mayıs günü 1 gün, Zafer Bayramı, 30 Ağustos günü 1 gün, Cumhuriyet Bayramı, 29 Ekim günü 1 gün, Ramazan Bayramı, 3 gün, Kurban Bayramı, 4 gündür.

Konu ile İlgili Benzer Aramalar
  • iş günü hesaplama makinesi
  • aylık iş günü çizelgesi
  • kaç gün oldu
  • kaç ay oldu
Arama Yap