Yeni doğan bebek ihtiyaç hesaplama

İhtiyaç Türü Seçiniz :

Anne ve baba adayları için çocuklarının doğumunu beklemek en heyecanı anlardan biridir. Bu süre içinde doğacak bebeğin kız veya erkek mi olacağının durumuna göre bir ihtiyaç listesi lazım olmaktadır.

Yenidoğan bebekler için ihtiyaç listesi

Yenidoğan bekek ihtiyaçlarının daha önceden hazırlanmış olması anne ve baba için ciddi manada kolaylık sağlar. Böylelikle hastane kargaşası esnasında hiç bir şekilde stres yapmanıza gerek kalmayacaktır. Biz bu ihtiyaçların tümünü sizler için kategorize ederek madde madde listeliyoruz. 

Genel olarak ihtiyaç listesini dört ana grupta topladık. Tekstil ürünleri, Uyku için lazım olanlar, Emzirme ve Beslenme malzemeleri, Bakım ve temizlik listesi başlığı altında lazım olan Ürünler arasında marka önerisi bulunmamaktadır. Sadece hangi ürünü almanız gerektiğini sizlere bildiriyoruz. Örnek olarak zıbın, çorap, patik, havlu seti ,göğüs popması, kundak, battaniye, hastane çıkışı, bebek arabası gibi genel isimlendirme ile yazdık.

 

Kız ve erkek çocukları için listede ufak tefek farklılıklar olmakla birlikte alınması gereken ihtiyaçlar genellikle aynıdır . Bu yüzden kız ve erkek için ayrı bir liste hazırlamadık. Hem listeyi ekonomik hale getirmek hemde kafa karışıklığına sebep olmamak için bu şekilde düşündük. Eğer talep olursa hem kız, hem de erkek bebekler için ayrı ayrı ihtiyaç listeleri hazırlayabilirz.

 

Sitemizdeki araçlardan beğendilerinizi kendi sitenize rahatlkıla ekleyebilirsiniz. Bunun için üst menüde yer alan sitene ekle butonunu kullanabilirsiniz.

 

Konu ile İlgili Benzer Aramalar
  • yeni doğan bebek kıyafet ve bakım listesi