On numara tahmin aracı


On numara oyunu nedir ?

10 numara diye adlandırılıan oyun , kuponların üstünde bulunan her bir sütun ( kolon ) da 1 ile  80 arasında yer alan rakamlardan çekiliş yöntemi ile 22 numara elde edilir. Bu numaraların arasında 6, 7 , 8 , 9 ve en şanslısı da 10 sayıyı tahmin edebilmektir. Ayrıca hiç bir numarayı tahmin edemeyenlerde ödül kazanır.  10 bilenlerin ödülü Milli Piyango genel müdürlüğü Ziyabey Cad. 1400. Sok. No.1 06520 Balgat/ANKARA adresinde verilir. Ve en yüksek ödüldür.

 

On numara oyunu tahmin makinası ne işe yarar ?

Sayfamızdaki on numara tahmin makinası sayfası ile kafanızı yormadan oyunla ilgili sayılar üretebiliriniz. Böylece hem kafanız yorulmamış olacak hemde birilerine sormak zorunda kalmaycaksınız. Peki bu sitedeki onnumara tahminleri hangi algoritma ile yapılıyor diye sorarsanız. Cevabımız belirlediğimiz algoritma sonucu random ( rastgele ) sayılar üretme yöntemi ile olacaktır.

 

On numara tahmin ile  tutturma şansı ?

Kombinasyon oluşturma , tahmin , analiz, banko kuponlar, sistem kuponu oluşturma gibi kelimelrle arama yapılıyor olsa da bunların hiç birisi teknik olarak doğru değildir.

 

Konu ile İlgili Benzer Aramalar
  • on numara tahmin numaratörü
  • on numara tahminleri bu hafta
  • on numara tahmin al
  • nimet abla tahmin
  • on numara tahmin sitesi ve motoru