Seksilik testi

1- Fiziksel görüntünüzden dolayı iltifat alıyor musunuz?


2- Yolda yürürken size bakan insanlar oluyor mu?


3- Sevgilinizle yemek istediğiniz meyve?


4- En çok kime benzetiliyorsunuz?


5- Genelde ne tür kıyafetler giyersiniz?


6- Vücudunuzda en sevdiğiniz yer?


7- Küçükken ne olmayı istiyordunuz?


8- Sevgilinizle izlemek istediğiniz film türü hangisi olurdu?


9- Kendinizi bir renkle tanımlasanız bu hangi renk olurdu?


10- Hangi sıklıkla aynaya bakarsınız?İnsanllar özellikle de kadınlar kadim tarih boyunca başka insanlar tarafından beğenilmek ve güzel gözükmek ister. Başka insanların kendisine ne kadar güzelsin , ne kadar seksisin diye söylenmesinden hoşlanırlar. Peki bunun bir ölçüsü var mıdır ? Ne kadar seksi olduğnuzuu bir test ile öğrenme imkanı bulsaydınız bu testi çözer miydiniz :) Evet dediğinizi duyar gibiyiz.

 

Seksi veya çekici olmak insandan insana göreceli bir kavramlarıdr.  Fakat genel geçer kurallar ölçüsünde uzmanlar tarafından oluşturulan bu test bir çok şeyi ortaya koymaktadır. Testi çözdüğünüzde çıkacak sonuç umarız sizi memnun eder. Zaten kendinizi oldukça çekici biri hissediyorsanız çözdüğünüz testten çıkan sonuç olumsuz bile olsa bu hiç bir şeyi değiştirmeyecektir.

 

Ne kadar seksisin ?

Seksi olmak sadece fiziksel bir özellik değildir. Çok güzel bir bayanın konuşması aynı oranda güzel olmayabilir. Bu karşı cins açısınan itici bir durum olacaktır. Yani ne kadar seksi olduğunuzu huy, fizik, konuşma, davranış gibi tüm etkiler birlikte ortaya koymaktadır.  Eğer eşinizi elinizde tutabilmenin tek yolu seksi olmak olsaydı çok güzel mankenler kocaları tarafından terk edilmezdi. Demekki atalarımızın dediği gibi huy güzelliği en önmli etkenlerden biridir.

 

Ayrıca sizin olmayan bir güzellik için aşırı derecede gurur, kibire kapılmaya da gerek yok. O güzelliğin geçici ve emanet olduğunu her an aklınızta tutmanız gerekir. Güzelliğini eşine saklayan ve helali ile en güzel anıları yaşayan kadınlara ne mutlu.

 

 

Konu ile İlgili Benzer Aramalar
  • ne kadar seksiyim
  • erkek için seksilik testi
  • kadın için çekicilik testi