Ne zaman öleceğini hesapla

Doğum Tarihiniz :
Cinsiyet :
Hayat Görüşü :
Kilonuz :
Boyunuz :
Sigara Bağımlılığınız :

En başta belirtmek isteriz ki gaybı ancak Allah (c.c) bilir. Gaip olan şeyler arasında ölüm tarihi de bulunmaktadır. Burada ki ölüm tarihi hesaplamıs ile kastettiğimiz şey sadece bir oyundur. Yoksa hiç kimse öleceği tarihi bilemez

 

Ne zaman öleceğim 

 

Kimin ne zaman öleceğini Allah bilir. Biz burada sadece bazı veriler ile tahmini bir şey hesaplıyoruz. Kesinlikle bir bilgi yada veri olarak kabul edilemez. Bir doktor düşünün ki şöyle diyor eğer sigara içiyorsan ömründen 10 yıl gitmiştir. Nasıl ki bu da bir veri değilse bizim sayfamızda yer alan ne zaman ölecğini hesaplayan araçta aynı işe yaramaktadır.

 

Sİzden istenilen veriler doğum tarihi, sigara kullanıp kullanmadığınız, boy, kilo gibi verilerdir.  Bu bilgileri girdikten sonra hesapla butonuna tıklayınca tahmini olarak ölüm tarihini sistem size vermektedir. Bazı kişiler ebced hesabı ile de bunun hesaplanacağını söylüyor ama ebced dahil tüm her şey yukarda dediğimiz bilgiler doğrultusunda değerlendirilmelidir.

 

Ne ebced ne diğer veriler gaybı size bildiremez. Gelecekten haber vermek yalnız Allaha'a aittir. Bu yüzden bunların gerçek bir bilgi olarak değerlendirilmesi çok olası değildir. Siz en iyisi yarın ölecekmiş gibi Ahiret için hazırlık yapın.

 

Sitemizde yer alan aracı kendi internet sitenize eklemek isterseniz sitene ekle bölümünden faydalanabilirsiniz.

 

 

Konu ile İlgili Benzer Aramalar
  • Ölüm Tarihi Hesaplama
  • ne zaman öleceğim