Kişilik ve karakter testi

1. Kendinizi ne zaman en iyi hissedersiniz?


2. Nasıl yürürsünüz?
3. İnsanlarla konuşurken
4. Dinlenirken nasıl oturursunuz?5. Çok hoşunuza giden bir şey olduğunda ne yaparsınız?6. Bir partiye veya sosyal etkinliğe katıldığınızda


7. Çok zor bir işe dikkatinizi vermişken rahatsız ediliyorsunuz.Ne yaparsınız?


8. En çok hangi rengi seversiniz?


9. Yatakta uyumadan önceki birkaç dakikada
10. Rüyanızda genellikle


Kişilik nedir ?

Bir bireyin şahsına münhasır olarak bulunan maddi, manevi tüm özelliklerinin birleşkesine kişilik yani karakter veya kişilik denir. Psikologlar tarafından bazı sorulara cevap vermeniz istenerek kişiliğiniz hakkında detaylı bilgi edinmeye dayalı bu test umarız sizler için de güzel sonuçlar çıkarır.

 

Kişilk analizi nedir ve nasıl yapılır ?

Kişilik ve karakter analizi hesaplama aracımıza vereceğiniz sorular göre nasıl bir kişi olduğunuzu ve ne tür bir karaktere sahip olduğunuzu kolaylıkla test edebilirsiniz. Böylece kendinizi tanıyarak ihtiyaçlarınızı daha iyi hesaplayabilir, kendiniz ile barışık bir hayat sürebilirsiniz.

 

Sadece kendinize ait değel sevgilinize, eşinize ve çocuğunuza ait özellikleri girerek onlarında nasıl bir karaktere sahip olduklarını öğrenerek kişilik yapıları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sayfamızda uygulanan test tamamen bilimsel ve akademik verilere dayanmaktadır.

 

Ayrıca sitemizde yer alan kişilik aniliz testini çözerek sosyal, duygusal, bilişsel yapınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Yer alan tüm sorulara içtenlikle , samimiyetle cevap vermeinz testin sonucunun doğru olmasını etkilemektedir. Nihai olarak iyimser, merhametli, sakin, sabırlı, sinirli, ayran gönüllü,  duygusal, lider özellikli biri olup olmadığınızın sonucunu verdiğniz cevaplar belirleyecektir. 

 

Online olarak uygulanan psikolojik testler sınıfında yer alan karakter analiz testini beğendiyseniz sitenizde rahatlıkla yayınlayabilirsiniz. Kişilik testini sitenizde yayınlamak için üst menüde yer alan sitene ekle sekmesine tıklamanız yeterlidir.

 

Konu ile İlgili Benzer Aramalar
  • kişilik analiz testi
  • psikolojik testler
  • karakter testi