Karaktere göre parfüm önerisi

1-En belirgin özelliğin hangisi?2-Eğlenmenin sırrı nedir?3-En sevdiğin çizgi film kahramanı hangisi?4-Gelecekte hangi meslekle uğraşmak istiyorsun?5-En sevdiğin müzik türü hangisi?
Her kişinin karakteri ve psikolojisi farklıdır. Her insan farklı bir dünyadır. Bir insanın sevdiği bir şeyi başka biri sevmeyebilir. Bundan daha doğal bir şey düşünülemez. Her insanın karakterine göre seçim yapması gereken bazı tercihler vardır. Parfüm yani koku da bunlardan bir tanesidir.

 

En eyi parfüm önerisi 

Sizi en iyi yansıtan kokuyu bulabilmeniz için sitemizde yer alan sorulara içtenlikle cevap vermeniz gerekmektedir. Sorulara ne kadar doğru cevap verirseniz size en çok yakışacak kokuyu daha doğru bir şekilde bulabilirsiniz. Sorularımız arasında en sevdiğimiz çizgi film kahramanları, karakterinizi en iyi tanımlayan en belirgin özellik, sevdiğiniz müzik tarzı gibi sorular bulunmaktadır. Erkek ve kadınlar için geçerli olan en güzel parfüm öneri testimiz umarız hoşunuza gider.

 

Sorulara cevap verip sonra hesapla demelisiniz. Bu işlemin arkasınan ne tür bir koku ve hangi marka parfümü kullanmanız gerektiği sistem tarafından hesaplanır. Böylece kolayca sizin için en uygun parfümü seçmiş olursunuz.

 

Sitemizde yer alan kişilik ve karaktere göre koku testini sitenize koymak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit. Web sayfamızın en üst menüsünde yer alan sitene ekle butonuna tıklayıp kodu sitenize yerleştirmeniz yeterlidir.

 

Konu ile İlgili Benzer Aramalar
  • erkek ve kadınlar için en iyi parfüm önerisi