Facebook beğeni sayısı hesaplama

Facebook Adresi

Özellikel seo uzmanı ve web tasarım işi ile uğraşan arkadaşların işine yarayacak bir araç ile karşınızdayız. Bu araç ile bir sitenin ana dizininin veya sitede bulunan her bir yazının , içeriğin facebook kullanıcıları tarafından kaç kez beğenildiğini hesaplayabilirsiniz.

 

Bu sistem facebook apisi kullanılarak yapıldığından çekilen rakamler yüzde yüz derecede doğrudur. Peki bu araç ne işimize yarar diye soracak olursanız. Rakiplerinizin sosyal medya stratejilerini ve başarılarını analiz ederek kendi sosyal medya stratejinizi çizebilirsiniz. Sadece rakiplerin değil yayınladığınız bir yazının sosyal medyada ne kadar paylaşılıp , beğenildiğini takip etmek son derece önemlidir. işte bu tür işlemler için sitemizde bulunan facebook beğenme sayısını hesaplayan bu aracı kullanabilirsiniz

 

Eğerbu sosyal medya ve seo aracını beğendiyseniz sitenize yerleştirmek için üst menüde yer alan sitene ekle bölümünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aracımız ile ilgili geri bildirim için hata bildri butonundaki formu doldurarak bizlerle bildirimde bulunabilirsiniz.

Konu ile İlgili Benzer Aramalar
  • sosyal medya analiz aracı
  • türkçe seo araçları